sobota, 26 lipca 2014 r. Imieniny: Anny, Mirosławy
Włącz lub wyłącz wysoki kontrast strony
Kanał wiadomości RSS
Oficjalna strona Miasta Wągrowca
Wybierz język
Język polski
Język angielski - english
Język niemiecki - deutch

Do kogo w sprawie?

Wydrukuj
A- A A+
  • Ewidencja działalności gospodarczej, zezwolenia na sprzedaż alkoholu
    Tel. +48 67 262 15 07
  • Podatek od nieruchomości (os. fizyczne)
    Hanna Sturma - Tel. +48 67 268 03 35
    e-mail: h.sturma@wagrowiec.eu
    Wioleta Kopydłowska - Tel. +48 67 268 03 35
    e-mail: w.kopydlowska@wagrowiec.eu
  • Podatek od nieruchomości (os. prawne)
    Teresa Szkudlarek - Tel. +48 67 268 03 12
    e-mail: t.szkudlarek@wagrowiec.eu
  • Podatek od środków transportowych
    Teresa Godycka-Ćwirko - Tel. +48 67 268 03 12
    e-mail: t.godycka@wagrowiec.eu
  • Opłaty: wieczyste użytkowanie, dzierżawa, mienie
    Justyna Michalska - Tel. +48 67 268 03 10
    e-mail: j.michalska@wagrowiec.eu
  • Decyzje o warunkach zabudowy
    Paulina Radecka - Tel. +48 67 268 03 21
    e-mail: p.radecka@wagrowiec.eu
  • Decyzje o warunkach zabudowy, wypis, wyrys, zaświadczenia o przeznaczeniu w planie
    Sylwia Widzińska - Tel. +48 67 268 03 21
    e-mail: s.widzinska@wagrowiec.eu
    Szymon Weyna - Tel. +48 67 268 19 45
    sz.weyna@wagrowiec.eu
  • Ochrona środowiska
    Arkadiusz Kiszka - Tel. +48 67 268 03 33
    e-mail: a.kiszka@wagrowiec.eu
  • Gospodarka odpadami
    Lucyna Kowalska (bieżąca obsługa mieszkańców) - Tel. +48 67 268 03 25
    Arkadiusz Kiszka - Tel. +48 67 268 03 33
    e-mail: a.kiszka@wagrowiec.eu
  • Ewidencja ludności
    Ewa Rajczyk - Tel. +48 67 262 03 60
    e-mail: e.rajczyk@wagrowiec.eu
  • Obrona cywilna i sprawy wojskowe
    Zbigniew Cholewiński - Tel. +48 67 262 18 03
    e-mail: z.cholewinski@wagrowiec.eu
  • Rzecznik prasowy
    Piotr Korpowski - Tel. +48 67 268 03 32
    e-mail: rzecznik@wagrowiec.eu
  • Świadczenia rodzinne
    Tomasz Ratajczak - Tel. +48 67 268 19 66
    e-mail: t.ratajczak@wagrowiec.eu
    Agnieszka Szczechowska - Tel. +48 67 268 03 36
    e-mail: a.szczechowska@wagrowiec.eu
  • Stypendia szkolne
    Aleksandra Cholewińska - Tel. +48 67 268 19 44
    e-mail: a.cholewinska@wagrowiec.eu
  • foto Hydrocycling Poprawia kondycję fizyczną oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.
  • foto Trening Masters Praca w grupie, wspólne dążenie do celu, odrobina rywalizacji.
  • foto Aqua Fitness Wzmacnia mięśnie, wysmukla ciało i poprawia samopoczucie.
  • foto 40 na PLUS 2 osoby - 1 bilet! Promocja dla osób, które ukończyły 40 rok życia.
  • foto Aqua Senior Ćwiczenia wzmacniające stawy i kręgosłup oraz poprawiające samopoczucie.
  • foto Swim Senior Kurs nauki pływania dla seniorów. Pływanie odciąża kręgosłup i obniża napięcie mięśniowe.
  • foto Aqua Fun Z wodą jest wesoło! Gry i zabawy w wodzie dla dzieci w wieku 4-6 lat.
  • foto Aqua Aerobik nocą Ćwiczenia ciała w nastrojowym klimacie. Wysmuklamy sylwetkę, likwidujemy stres.
  • foto Nauka i doskonalenie pływania Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.
  • foto Sauna w cenie biletu W każdy poniedziałek, środę oraz w sobotę i niedzielę sauna w cenie biletu.
  • foto Aqua weekend W każdą sobotę i niedzielę bilety bez limitu czasowego oraz atrakcyjna cena biletu rodzinnego.
  • foto Kursy nurkowania Nowością w ofercie są kursy nurkowania. Odkryj nurkowanie i poczuj dreszcz przygody!